Steam Güncellemesi: Yeni Arayüz Görüntüleri

Masar

Seviye 13
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Steam Güncellemesi: Yeni Arayüz Görüntüleri

Merhaba arkadaşlar, hepimizin gözünün fazlasıyla alıştığı Steam arayüzü gelecek yeni bir güncelleme ile değişeceği haberlerini aldık. Aslına bakarsanız görselleri incelediğimde gelecek güncellemede çıkacak arayüzü ben pek beğenmedim diyebilirim. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise yıllardır Steam arayüzü hiç değişmeden durmakta ve gözümüzün bu arayüze fazlaca alışması olabilir diye düşünüyorum. Diğer düşüncem ise kütüphanenin çok fazla Spotify'a benzemiş olması. Sizce de öyle değil mi? Müzik playlistleri olan sitelere benzemiş gibi geldi bana.

Neyse lafı daha fazla uzatmadan Steam yeni güncellemesi ile gelecek arayüz görüntülerini sizlerle paylaşayım.

Gelecek bu güncelleme arayüzdeki değişiklikler hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Yorumlarınızı merakla bekliyorum...

steam arayüzü değişikliği

steam arayüzü güncellemesi

urahra

Seviye 10
Moderator
güzel olan bir şeyin içine etmek bu olsa gerek arayüz değişiminde kullanıcı ve satın almalarda değişim olabileceğini hesaba katmışlar mıdır

Masar

Seviye 13
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
güzel olan bir şeyin içine etmek bu olsa gerek arayüz değişiminde kullanıcı ve satın almalarda değişim olabileceğini hesaba katmışlar mıdır
Umarım gelecek güncellemede bu arayüze geçilmez. :)

YnsEmrKY

Ah shit, here we go again.
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Discord
HandoLeNN#7587
Önce CS:GO'nun içine edildi sonra Steam'ın arayüzünün bakalım valve ilerleyen günlerde nasıl karşılayacak bizi :/