Telefon Zammı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

NESDelisi

Oyun Geliştiricisi
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Yakında KVK Genpa bandrollu cihaz alamayacağız buda pek çok şirket için büyük bir sorun buda işsizligi getirecek piyasa hep yurt dışı cihazlarla dolu devlet harcı 116 tl'den 616 tl ye çıkardı yakın zamanda buna ek bir zam gelir diye düşünüyorum 17 yıldır devlet soyuyor zaten yeni bir şey değil..
Telefon firmaları ülkemizden çekilmek zorunda kalacak.

urahra

Moderator
bu gidişle 660 ve muadil yongalar bizler için tepe model olacak diğer üst modellere girmiyorum bile olacak şu amirel battıya döne biliriz

emrefb43

Kayıtlı Kullanıcı
Bende 1 ay kadar önce mate 20 lite 2150 aldım Huawei Türkiye Garantili şimdi bakıyorum 2500 TL olmuş. Nereye gidiyoruz gerçekten bilmiyorum. Yurt dışından telefon getirmek şu an için mantıklı ama onun vergisini yakında 1000 TL yaparlar diyim

Masar

Administrator
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Bende 1 ay kadar önce mate 20 lite 2150 aldım Huawei Türkiye Garantili şimdi bakıyorum 2500 TL olmuş. Nereye gidiyoruz gerçekten bilmiyorum. Yurt dışından telefon getirmek şu an için mantıklı ama onun vergisini yakında 1000 TL yaparlar diyim
Dediğin gibi yakında 1000 tl bulacak gibi. Aynı telefonu aldım, 2500 tl idi, 2100 tl kadar indir zam ile 2500 ü bulmuş tekrardan.