The Dark Pictures Anthology Little Hope

Utquo

0
GT RANK
17 Ocak 2021
3
2
3
Arkadaşlar hepinize merhabalar , youtube a yeni giriş yapmış bulunmaktayım . Çeşitli korku oyunları ve story oyunları oynayarak videolar atmaya başladım eğer beğenirseniz abone olup beğenirseniz sevinirim . Umarım hoşunuza gider iyi seyirler ^^ Twitchte de aynı zamanda yayınlar yapıyorum . Zaten bu oyunları da genel olarak yayınlarda oynuyoruz Twitch linkim de :
Gelip burdan da takip ederseniz yayınlardan haberiniz olmuş olur. Teşekkürler ^^

• Beğen
Tepkiler: Masar

Masar

22
GT RANK
Forum Kurucusu
TC Onaylı
21 Şub 2019
713
255
215
Eskişehir
Arkadaşlar hepinize merhabalar , youtube a yeni giriş yapmış bulunmaktayım . Çeşitli korku oyunları ve story oyunları oynayarak videolar atmaya başladım eğer beğenirseniz abone olup beğenirseniz sevinirim . Umarım hoşunuza gider iyi seyirler ^^ Twitchte de aynı zamanda yayınlar yapıyorum . Zaten bu oyunları da genel olarak yayınlarda oynuyoruz Twitch linkim de :
Gelip burdan da takip ederseniz yayınlardan haberiniz olmuş olur. Teşekkürler ^^

Youtube kanalınıza ve Twitch kanalınıza abone oldum. Başarılarınızın devamını dilerim. Pes etmeden devam edilirse güzel bir yayıncı olacağınızdan şüphem yok. :)

Forumda süreklilik gösteren yayıncı arkadaşlara forum içi Yayıncı rankı verilecektir. Bilginiz olsun.

• Beğen
Tepkiler: Utquo

Utquo

0
GT RANK
17 Ocak 2021
3
2
3
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için , beğendiyseniz ne mutlu biraz fazla küfür var fakat onları da kısmaya çalışacağım . Ama elimde değil alışkanlık :D

• Beğen
Tepkiler: Masar

Utquo

0
GT RANK
17 Ocak 2021
3
2
3
Serimiz hızlı bir şekilde devam ediyor arkadaşlar , daha bir çok seri çekicez eğer beğenirseniz aramıza katılmanızı isterim . Serimizin 2. ve 3. videoları da kanala yüklendi ^^