The Witcher 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Masar

GT Rank17
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
470
Tepkime puanı
161
Puanları
43
Konum
Eskişehir
The Witcher 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman

The Witcher oyunundan türeyerek yeni çıkan ve çıkar çıkmaz bir çok kişinin beğenisini toplayan The Witcher dizisinin 1.sezonu 8 bölüm sürdü. Her bölüm ortalama 1 saat olan dizinin 2.Sezonu ne zaman çıkacak?

Netflix'in en iyi yapımlarından biri olan The Witcher, bir çok kişinin beğenisini kazanırken The Witcher 2.Sezon ne zaman sorusu ile kişileri karşı karşıya bıraktı. Dizinin 5.bölümünden sonra karmaşık bir zaman yapısı ile karşılaşan izleyicinin aklı biraz karışmış olabilir. Dizinin var olan gününden geçmişe geçmesi ile bir anda her şey karıştı ve 8.bölümün sonunda çok şaşırtıcı bir şekilde Geralt, Ciri ile buluşuyor. Geralt dizinin sonunda "Yazgıları ile bağlananlar her zaman birbirlerini bulur." diyor ve Ciri de "Yennefer Kim?" diyor.

The Witcher 2.Sezon'da Neler Olacak?
1.Sezonda farklı zaman dilimlerinde olan kahramanlarımız sonunda aynı zaman diliminde birbirlerine kavuştular. Yüksek ihtimal 2.sezonada bir zaman atlaması ile başlayacağız. Ve yine edindiğim bilgiye göre dizinin ikinci sezonu İngilterede çekilecek ve tek bir mekan üzerinde ilerleyecek.

The Witcher 2.Sezon Ne Zaman? - The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman?

Çok büyük bir kitlenin beğenisini toplayan dizinin 2.sezonu ne zaman çıkacağı merak konusu. Bunu tam olarak bizde bilmesekte dizinin 2.sezon çekimleri 2020 Şubat ayında başlayacak. Ve yine 1.sezonda olduğu gibi yüksek ihtimal 8-10 bölüm olması bekleniyor.

İzleyenler varsa diziyi nasıl buldunuz? Dizi hakkında neler düşünüyorsunuz yorum yapabilirsiniz.

the witcher 2.sezon ne zaman.jpg


The Witcher 1.Sezon 8.Bölüm - Geralt ve Ciri'in Buluşması

 
Üst