The Witcher

urahra

GT Rank13
Super Mod.
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
279
Tepkime puanı
106
Puanları
43
Witcher, Netflix için Lauren Schmidt Hissrich tarafından yaratılan yaklaşan bir Amerikan-Polonya fantastik drama TV dizisidir. Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı kitap dizisine dayanıyor. Seri 2019'un sonunda yayınlanacak.


Dizisinin baş sorumlusu Lauren Hissrich, son röportajında diziyi bekleyenlere önemli detaylar sundu.

Dizinin baştan sona fazlasıyla yetişkinlere yönelik bir yapım olduğunu belirten Hissrich, buna karşın şiddet ve seksin dozajının kaçmayacağının da altını çizdi.
Geralt'ın bir canavar avcısı olduğunu bildiklerini ve dizinin eksenini buradan çok fazla kaydırmak istemediklerini belirten Lauren Hissrich, daha dizinin planlama aşamasında bu canavarlarla Geralt'ın ve diğer insanların arasındaki ilişkiyi ele alan bir yapım sunmayı planladıklarını belirtti.
Ayrıca dizide ne kadar çok canavar gösterip bunu hikayeye nasıl yedirebildiklerini görünce izleyicilerin etkileneceklerini düşündüğünü belirtti.
Son olarak oyunun ve kitabın genel yapısını çok iyi etüt ettiklerini anlatan Hissrich, dizide herhangi bir baş kötü olmayacağının ve baştaki karakterleri bir daha hiç görememe ihtimalimizin dahi bulunduğunu söyledi.


konu ile ilgili öceki paylaşım
imdb sayfası

Dizi hakkında çıkacak haberleri bu konu altında takip edebilirsiniz​
 
Son düzenleme:

Eledhwena

GT Rank4
TC Onaylı
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
41
Tepkime puanı
34
Puanları
18
Konum
Eskişehir
Valla çok merak ettim doğrusu YouTube da gezerken denk gelmişti, konu açayım dedim benden hızlı davranmışsın eline sağlık. ;) Umarım fragmandaki beklentiyi de dizinin bölümlerinde aynen devam ettirir.
 

urahra

GT Rank13
Super Mod.
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
279
Tepkime puanı
106
Puanları
43
The Witcher'ın ikinci fragmanının yayın tarihi belli oldu. 21 Ekim'de Lucca Comics and Games etkinliğinde yayınlanacağı açıklandı.
 
Üst