𝔱𝔥𝔢𝔒𝔊𝔊ℑ - 𝔘𝔷𝔲𝔫 𝔰ü𝔯𝔢𝔡𝔦𝔯 𝔞𝔯𝔞𝔫𝔞𝔫 𝔬 𝔇𝔦𝔰𝔠𝔬𝔯𝔡 𝔖𝔲𝔫𝔲𝔠𝔲𝔰𝔲!

theOGGI

5
GT RANK
24 Eki 2020
52
3
6
theOGGI.png

Herkese merhabalar! Ben theOGGI, namıdiğer Ömer. Aranızda olmaktan mutluluk duyarak size kendi arkadaş ortamımızla beraber kurduğumuz bir Discord sunucusundan bahsetmek ister ve hepinizi discord sunucumuza davet ederiz. Değerli vaktiniz için teşekkür ederiz!
*Neden theOGGI sunucusuna katılmalıyız? *
theOGGI sunucusuna sende dahil olabilirsen bir çok avantaj sağlayacağız, öncelikle arkadaş çevremizi biraz daha büyütmüş olacağız. Bir çok oyuna beraber girebilir ve bir çok oyunda bu topluluk sayesinde bir güç elde edebiliriz. theOGGI sunucusunda Türkiye'de olmayan bir çok özellik mevcut, seviye sistemi, kişiye özel geçici kanal açmak gibi bir çok özelliklerimiz mevcut. Eğer sende theOGGI bünyesine katılırsan bir çok avantajı elinde tutacaksın. Hem yeni arkadaşlıklar edinecek hem de yeni bir çevre kazanacaksın. Senin sayende bizde yeni arkadaşlıklar kazanacağız.
*theOGGI bünyesinde ne gibi bir değişiklikler var?*


Öncelikle theOGGI bünyesinde olmanız için bir çok sebebimiz var. Bunları madde madde sıralamak gerekirse:
  • Samimi bir ortama sahibiz.
  • Bir çok oyunda birlikte oynayarak oyun içi üstünlük hakimiyetini kuruyoruz
  • Yönetici, Kurucu, Moderatör gibi yetkilerin diğer kişilerden farkı olmadığı için adil bir şekilde kendi kendimizi yönetiyoruz.
  • 2 Ayda bir yapılan seçimlerde bir adet yöneticiyi kadroya dahil ediyor ve sürekli yönetici kadromuzu güncel tutuyoruz.
  • Adaletli ve saygılı bir ortam içerisinde oyun oynuyor, sohbet ediyor ve muhabbet akşamları yapıyoruz.
  • Bazı zamanlarda aynı anda bir çok oyuna giriyor ve birlikte oynuyoruz.
  • Sohbetimiz ve muhabbetimiz hiç bitmiyor, uzun süren sohbetler muhabbetler yapıyoruz.
  • Şan şöhret ve koltuk meraklısı olmadan kurallar dahilinde kendimizi yönetiyoruz.
  • Bir çok sunucuda olmayan Seviye Sistemi ile, yaklaşık 30'dan fazla seviyeye gelebiliyorsunuz!

*2 Ayda bir ne seçimi yapılıyor?*

Demokratik bir şekilde belirli kişiler tarafından bir oy pusulası çıkartılıyor, bu oy pusulasında açık ara oy alan kişi/kişiler belirli haklara sahip olarak discord bünyemizde yetkili sıfatını kullanıyor. Elbette kişiye belirli yetkiler veriliyor ve bu yetkiler doğrultusunda sorumluca hareket etmesi isteniliyor. Sizden sonra 2. sırada gelen kişiye de belirli haklar ve özellikler veriliyor veya dilemeniz halinde 2. sırada ki kişinin yetkileri donduruluyor ve yerine istediğiniz bir kişiyi getirme hakkına sahip oluyorsunuz.

*2 Ayda bir yapılan seçimi kazandım, ne gibi haklarım var?*

Kazandığınız bu seçim sonrasında size özel bir oda açılıyor bu odayı dilediğiniz gibi insan doldurabilir, kullanabilir, eğlenebilmeniz amacıyla size özel tahsis ediliyor. Seçimi kazandığınız için size verilebilecek en üst düzey level veriliyor ve o anki seviyeniz sizin için durduruluyor. Eğer ki sizden sonra gelen kişiyi 2. olarak kabul etmez ve yerine (torpil) bir arkadaşınızı getirmek isterseniz hem sizin arkadaşınızı getiriyoruz hemde oylamada sizden sonra en yüksek puanı alan kişiyi seçiyoruz.

*Nasıl bir rank sistemi mevcut?*
Rank sistemimiz uzadıkça uzayarak toplamda 30 ana 8 adet de yan seviye sistemi bulunmaktadır. İlk başlangıç seviyesi olarak " Vatandaş " statüsünde başlarsınız, 2 ayda bir yapılan seçimler neticesinde kazanırsanız " Başbakan " olursunuz, sizin arkadaşınız veya 2. sırada ki kişi/kişiler ise " Parti Genel Başkanı " olur. Bunun haricinde " Vatandaş " seviyesinden yaklaşık olarak 27 farklı ana seviye ve 8 farklı yan seviye mevcut olur.,

*Rank sistemi nasıl çalışır?*
Rank sistemimiz, gündelik olarak sunucuda ne kadar vakit ayırdığınızı ve ne kadar sunucuda aktif olduğunuza göre çalışır. İlk başlarda seviye atlamanız gayet hızlı ve de kolaydır. Zamanla gelen EXP değeri düşer ve sizin için yavaş yavaş seviye atlamanız zorlaşır, ne kadar aktif kalır ne kadar vakit ayırırsanız sunucuya o kadar hızlı ve çabuk seviye atlarsınız.

*Her gelen kişiye özel oda açıyor musunuz?*
Eğer yanınızda birden fazla arkadaş ortamınız ile geliyorsanız evet size özel bir oda açılıyor veya topluca bir oyun oynanacak ise özel bir oda kurularak oynayacak kişilerin odada rahat şekilde konuşmasını sağlıyoruz.

*Başka bir oyun odası açmak mümkün mü?*
Elbette ki mümkün, eğer sık sık oynadığınız oyun için böyle bir odamız yoksa bize " istek/talep ve şikayet " odasından ulaşabilir ve odayı açtırabilirsiniz.*theOGGI discord sunucusuna nasıl bağlanabiliriz?*
Sunucumuza Buraya tıklayarak bağlanabilirsin!