Ücretsiz Steam Random Key

Masar

23
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
21 Şub 2019
762
270
215
Eskişehir
steam ücretsiz random key.jpg

Merhaba GameTürk ailesi, uzun zamandır düşündüğüm forum için bedava steam random key dağıtma fikrinin yavaş yavaş hayata geçiriyorum. İlk paylaşımımızda 5 adet ücretsiz steam random key vereceğim. Daha sonrasında forumu takip ederek bir kaç gün arayla ücretsiz key dağıtmaya devam edeceğim.

Gerekli depolamayı oluşturduktan sonra her gün 5 random key vereceğiz. Ziyaretçi olan arkadaşlar foruma üye olup takip edebilirler.

Kod:
Kodları kullanan arkadaşlar şu kodu kullandım şeklinde yorum atmaları gerekmektedir.

12.12.2020 - Ücretsiz Steam Random Keyleri​

• D4C7L-DQ39F-L6M0T
  • AR7P0-5YHR7-FGMXR
  • ZATP0-6TB8E-ZW2EE
  • Y3NBZ-V6WX5-9HG3B
  • ZFEVL-NYFZL-Q30JZ
(Keyler 1-100 TL, 5-200 TL, 10-200TL gibi rastgeledir. Ne kadarlık oyun çıktığını yorum olarak yazabilirsiniz.)

Her kişi bir tane almaya çalışsın lütfen. :) Bu durumdan herkes faydalanmaya çalışsın. Konu hakkında fikirler geliştiriyoruz. Her kişi bir tane random key alacak şekilde ayarlayacağım.

Son düzenleme:

Anestezy

2
GT RANK
Moderator
24 Kas 2020
23
13
3
Normalde 1. olanı seçecektim fakat denedim alınmış, Daha sonra hepsini denedim fakat onlarda başka hesaplarda alınmış bu kadar kısa sürede alınmış olamaz bence bir kontrol etmekte fayda var. Düşünce güzel, teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: Masar

Masar

23
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
21 Şub 2019
762
270
215
Eskişehir
Normalde 1. olanı seçecektim fakat denedim alınmış, Daha sonra hepsini denedim fakat onlarda başka hesaplarda alınmış bu kadar kısa sürede alınmış olamaz bence bir kontrol etmekte fayda var. Düşünce güzel, teşekkürler. :)
Farklı bir forumda da paylaştım. Oradaki arkadaşlar konuyu açar açmaz hepsini hızlıca aldılar. Aldıktan sonra ekran ss lerini gönderdiler. :)

• Beğen
Tepkiler: Anestezy