Ucuz Oyun Mağazası FlexCD Güvenilir mi?

morkülah

0
GT RANK
14 Tem 2021
4
1
3
FlexCD mağazasından oyun satın alan var mı ya? Heriflerin fiyatları çok ucuz bir sürü oyun alıcam da güvenemedim ucuz olduğu için bir yandan da 9000+ satış yapmışlar binlerce olumlu yorumları var mağazalarında falan filan satın alan birkaç herife yazdım memnun kaldım ben de önceden senin gibi çekinmiştim diyor. Kafam karışık anlayacağınız fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

• 4-min.PNG
    4-min.PNG
    353.3 KB · Görüntüleme: 8
  • 2.PNG
    2.PNG
    412.3 KB · Görüntüleme: 9
  • 1-min.PNG
    1-min.PNG
    342.7 KB · Görüntüleme: 8

KeNKoWBoY

16
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
30 Eyl 2019
407
75
78
22
İstanbul
Discord
Bu konu hakkında pek bir bilgi veremeyiz, çünkü 5 TL ye valorant hesabı satıp içerisinde 1 tane ücretsiz skin olup kanka zaten skin var iade edemezsin bile diyenler mevcut. bende yaşadım.

morkülah

0
GT RANK
14 Tem 2021
4
1
3
Bu konu hakkında pek bir bilgi veremeyiz, çünkü 5 TL ye valorant hesabı satıp içerisinde 1 tane ücretsiz skin olup kanka zaten skin var iade edemezsin bile diyenler mevcut. bende yaşadım.
Evet öyle hocam haklısınız ancak heriflerin vergi nosunu araştırdım şirketlermiş ve genelinde yorumları da olumlu yani yine de emin olmak için buradan sorayım dedim belki daha önce biri almıştır bir şeyler.

morkülah

0
GT RANK
14 Tem 2021
4
1
3
FlexCD'den days Gone ve resident Evil Village aldım. 35TL'ye geldi valla ikisi, şu ana kadar da bir sorun yaşamadım. Herifler adım adım şunu yap bunu yap dedi hepsini yaptım sorunsuz bir şekilde hikaye modlarına oynuyorum suanda. tavsiye ederim, su anlık bir sorun yok hortlatayım dedim

• Beğen
Tepkiler: KeNKoWBoY

KeNKoWBoY

16
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
30 Eyl 2019
407
75
78
22
İstanbul
Discord
FlexCD'den days Gone ve resident Evil Village aldım. 35TL'ye geldi valla ikisi, şu ana kadar da bir sorun yaşamadım. Herifler adım adım şunu yap bunu yap dedi hepsini yaptım sorunsuz bir şekilde hikaye modlarına oynuyorum suanda. tavsiye ederim, su anlık bir sorun yok hortlatayım dedim
Güzel bir yorum, Sizi mağdur etmedikleri için sevindim sizin adınıza hesap türünde mi veriyorlar, yoksa oyunun bizzat kendisini mi?

• Beğen
Tepkiler: morkülah

morkülah

0
GT RANK
14 Tem 2021
4
1
3
Güzel bir yorum, Sizi mağdur etmedikleri için sevindim sizin adınıza hesap türünde mi veriyorlar, yoksa oyunun bizzat kendisini mi?
Mesela Days Gone oyunu alıyorsanız, size içerisinde Days Gone oyunu bulunan bir Steam hesabı iletiyorlar. Hesap olarak iletiliyor kısaca, herhangi bir problem durumunda da ömür boyu garanti sunuyorlar.