Warframe İncelemesi

oyundefinesi

3
GT RANK
21 Haz 2019
33
7
158
oyundefinesi.com


Son zamanlarda adını çok hızlı bir şekilde duyuran aksiyon oyunu,warframe oyuncular tarafından çok beğenildi.2013 yapımı olan oyun,sanki 2018 yılından çıkma bir oyunmuş gibi duruyor.Şahsi olarak biz oyunu çok beğendik ama sizi bilemeyiz :/ . Biraz oyunun iç dünyasına dalalım.He unutmadan oyun hem çoklu oyunculu hemde tekli oyunculu.

1-Warframe Oyun hissiyatı
Oyunda vuruş hissini bire bir yaşıyorsunuz.Robotik bosslar,uçma özelliği,az biraz hikayesi,her karakterin kendine has özellikleri ve daha niceleri... Yaniii biz oyuna hayran kaldık ağız suyumuz akıyor.
laugh
2-Warframe Oyun grafikleri
Oyun grafikleri bir GTA 5 olmasada yinede güzel diyebiliriz.Aksiyon oyunları arasında belki en beğendiğim oyunlardan olabilir diyebilirim.3D grafik motorlu ve oyun motoru olarak Digital Extremes tercih etmişler.Bence de iyi etmişler.
wink


3-Warframe sistem gereksimi ve yorumumuz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • OS: Windows 7 64-Bit (32-bit desteklenmiyor)
  • Processor: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+ (~2.2Ghz dual core CPU)
  • Video: DirectX 10+ özellikli Ekran Kartı
  • Memory: 4 GB RAM
  • Storage: 35 GB boş HD alanı
  • Internet: Broadband Internet Bağlantısı

  • Not: Şu anda kullanılabilir bir Mac veya Linux desteği bulunmamaktadır.
Yorumumuz - Bence,oyunun sistemi bile bu kadar az olması hatta oyunun geneli güzel olması oyuncular tarafından ve bizim tarafımzdan çok beğenildi.Tabii her oyunu kötü yanı olduğu gibi Warframe'inde kötü yanı var.Bunlardan biride ufak tefek buglar.


İnceleme Videosu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bluter

0
GT RANK
17 Tem 2019
3
3
3
Konu güzel gibi ancak tasarımı pek iyi olmamış. Tüm yazıları kalın yapmak konunun tamamının önemli olduğunu vurguluyor. Ve konu tam manasıyla incelemeden çok, yorum konusuna dönüşmüş. Mesela objektif bir şekilde inceleme yapıp, puan verebilirdin. Umarım bu tavsiyeler işine yarar. İyi günler!