Yeni Bir Türk Yapımı Oyun Geliyor : Light The Way

Wild

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
60

Zaman zaman piyasada amatörde olsa Türk yapımı oyunlar görmekteyiz ve bu duruma çoğumuzda sevinmekte ve yakın zamanda çıkacak olan bir Türk yapımı oyunu sizlere sunmaktayım.Light The Way oyun steam üzerinden satışa sunulması beklenmekte.Şimdide oyun hakkında bir kaç bilgi verelim bakalım.
Oyunun Tam Adı: Light The Way(Oyunu Türkçeye çevirdiğimiz zaman Yolu Aydılant ismini almakta)
Yapımcı Firma: QuickSave Games

Oyunun Steam Sayfası: https://store.steampowered.com/app/1011550/Light_The_Way/
Oyun Türü: Macera / Gerilim
Dil Seçenekleri : Türkçe / İngilizce
61
"Yolu Aydınlat", birinci kişi açısından oynanan bir gerilim ve macera oyunu. Oyun, karakterinizin bir yabancı tarafından kaçırılmasının ardından yerleştirildiğiniz bir depoda geçiyor. Oyunun ana hedefi, bu depodan kaçmak. Bunu yaparken de oyuncuları çeşitli bulmacalar ve zorluklar bekliyor.

Masar

GT Rank16
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Türk yapımı bir oyun fakat seslendirme Türkçe değil İngilizce :)

Tevfik

GT Rank3
Kayıtlı Kullanıcı
Türk yapımı oyunun ingilizce isimde olmasına şaşırmadınız da seslendirmeye mi şaşırdınız?

ingilizce global bir dil olabilir, fakat dünyaya illaki ingilizce bir isimle açılmamızın bir anlamı yok! Türk yapımı ise Türkçe isim olsun arkadaş, nedir bu globalleşmeye çalışma derdiniz?

Masar

GT Rank16
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Türk yapımı oyunun ingilizce isimde olmasına şaşırmadınız da seslendirmeye mi şaşırdınız?

ingilizce global bir dil olabilir, fakat dünyaya illaki ingilizce bir isimle açılmamızın bir anlamı yok! Türk yapımı ise Türkçe isim olsun arkadaş, nedir bu globalleşmeye çalışma derdiniz?
Oda saçma başlı başına, oyun adı Türkçe değil seslendirmede Türkçe yok birde Türk yapımcı diyeceğiz :) alakası yok...

emrefb43

GT Rank4
Kayıtlı Kullanıcı
Evet yapımcı Türk olabilir ama oyunu büyük ihtimalla Global olarak satmak istemiş. Tabi dil seçeneklerine Türkçe koysa harika olur du.
Bence böyle oyunlar desteklenmeli

NESDelisi

GT Rank10
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Sitesi yok ve ben adamlara ulaşamadım.

urahra

GT Rank13
Super Mod.
oyun geliştiricisi ile ilgili bilgilere bağlantılar aracılığı ile ulşabilirsiniz

NESDelisi

GT Rank10
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Bir site açmak zor olamaz, o kadar oyun yapıyorlar resmi sitesi bile yok adamların.

YnsEmrKY

Ah shit, here we go again.
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Discord
HandoLeNN#7587
Crysis'ede Türk yapımı diyorlar , Crytek firmasının sahibi Türk olabilir fakat bünyesinde çalışan çalışanların neredeyse hepsi Başka ülkelerin vatandaşları. Hatta Cevat Yerli doğru düzgün Türkçe bile konuşamıyor işte bu beni üzüyor.

NESDelisi

GT Rank10
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Crysis'ede Türk yapımı diyorlar , Crytek firmasının sahibi Türk olabilir fakat bünyesinde çalışan çalışanların neredeyse hepsi Başka ülkelerin vatandaşları. Hatta Cevat Yerli doğru düzgün Türkçe bile konuşamıyor işte bu beni üzüyor.
Onları ben Türk olarak görmüyorum.