Yerli Online Korsan Oyunu: Armada Battle

[POYRAZ]

0
GT RANK
29 Ocak 2021
1
0
1
ARMADA BATTLE YERLİ ONLINE KORSAN OYUNU

Korsan, yelkenlerini aç, mürettebatını topla ve büyük mücadeleye hazırlan!

Ülkemizde her geçen gün yerli oyun geliştiricileri ve yerli oyunlar artıyor. Buna en iyi örneklerden birisi ise Online Deniz Savaşı Oyunu olan Armada Battle. Genç bir ekibin geliştirdiği yerli oyun Armada Battle oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Bir geminin kaptanı olabilir, uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralara atılabilir ve düşmanlarınızın korkulu rüyası olabilirsiniz.


20180326_turk.jpg

Armada Battle, çevrimiçi aksiyon tabanlı bir deniz savaş oyunudur. Başlangıçta küçük bir filika ile başladığınız yolculuğa sistem ve düşman gemilerini batırarak, deniz canavarlarını öldürerek ganimetler kazanırsınız. Bu ganimetlerle yeni ve daha güçlü gemiler satın alarak geminizi top ve envai çeşit aksesuarlar ile geliştirebileceğiniz bir korsan oyunudur. Ama unutmayın bu yolda şan şöhret sahibi olmak da var denizin dibini boylamakta…

Oyunun tanıtım videosunu izleyerek Armada Battle hakkında biraz daha fikir sahibi olabilirsiniz.ONLINE OYUNUN GELİŞİM SERÜVENİ

Oyunu yaparken denizcilik ve korsanlık ile ilgili gerçek terimlerin araştırılıp konu ile alakalı birçok hikayeden ilham alındığı aşikardır. Geliştirici ekibi alanlarında uzman, hızlı, oyuncu ile arasında duygusal bağ kurma yeteneğine sahip kişilerden oluşmuş ve şekilde Armada Battle 7’den 70’e herkese hitap eden online oyunlar üretmeyi amaçlıyor.

ARMADA BATTLE NASIL OYNANIR?

Ücretsiz kayıt olup; indirmeden ve kurmadan oynayabileceğiniz web tabanlı bir oyundur. Oyuna kayıt olduktan sonra ilk aşamada bir sandal ile okyanuslara açılırsınız. Başlangıçta herkes belirli bir miktarda zıpkın, zıpkınatar, top, gülle ile oyuna başlamakta. Oyunda altın, elmas daha değerli olan ruh olmak üzere 3 farklı para birimi mevcuttur. Deniz haritasındaki sistem gemilerinin yok ederek ruh, sandıkları toplayarak elmas kazanabilir, deniz canavarlarını öldürerek altın kazanıp geminize ek aksesuarlar satın alabilirsiniz. Sistem gemileri ve diğer oyuncuları batırarak deneyim puanı ve ödüller kazanırsınız.

DENİZ CANAVARI EFSANESİ!

Oyunda zıpkın ve zıpkınatar kullanarak öldürebileceğiniz deniz canavarları mevcut. Bir anda kendinizi okyanusta korkunç canavarlarla veya ahtapotlarla mücadele ederken bulabilirsiniz.


HİKAYE TABANLI GÖREVLER

Çeşitli hikayelere sahip görevler, sizden belirli hedeflere ulaşmanızı ister. Hedeflere ulaştığınız takdirde birçok ödül ve bir sonraki seviyeye geçmek için ihtiyacınız olan deneyim puanlarını kazanırsınız.

OYUNCU GEMİSİ BATIR VE RÜTBE KAZAN!

İlk seviye başlangıç seviyesi olduğundan burada gerçek oyunculara karşı saldırı yapamıyorsunuz. Ama üst seviyelere ait haritalarda oyuncuların gemilerini batırabilmek mümkün olduğundan kıyasıya bir rekabet sizleri bekliyor. Her oyuncu gemisi batırmada savaş puanı kazanırsınız. Savaş puanı kazandıkça geminizin altında gözükebilen rütbelerden elde ediyorsunuz.

DENEYİM PUANINI TAMAMLA VE SEVİYE ATLA

Bir sonraki seviyeye geçmek için farklı oyunlardaki gibi ekstra bir görev veya sınav yapmana gerek yok. Yeterli deneyim puanına ulaştıktan sonra bir sonraki seviyeye geçersiniz.

ARKADAŞLARINI TOPLA VE ARMADA KUR

Gerçek hayattaki arkadaşlarınızı toplayıp sayısı 200’e kadar çıkabilen gemilerden meydana gelen deniz donanması anlamına gelen Armadanızı oluşturursunuz. Armadanız ile birlikte yeni okyanuslar keşfedebilir, deniz haritasında karşılaştığınız başka Armadalara ait savaş adalarını fethedebilirsiniz.

İSTANBUL, PARİS VE VENEDİK'E ÖZEL SAVAŞ ADALARI ( YENİ HARİTALAR DA GELMEYE DEVAM EDİYOR )

Oyunda her seviye için 4 farklı harita bulunuyor. Oyundaki haritaların en önemli özelliği farklı konseptlerde karşınıza çıkan özel haritalar. Örneğin oyuna ilk başladığınızda harita Kız Kulesi,Boğaz Köprüsü, Surlar vs. İstanbul izleri taşımakta. Oyun global olması nedeniyle farklı haritalarda farklı şehirlerin konseptlerini görebilirsin.

22 FARKLI DİL SEÇENEĞİ

Armada Battle deniz savaşı oyununda şu anda Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere Almanca, İspanyolca, Fransızca, Endonezyaca, Arapça, Rusça, Brazilya Portekizcesi, Çince, Rumence, Lehçe, İtalyanca, Yunanca, Danca, Norveççe, İsveççe, Felemenkçe, Fince, Korece ve Japonca dilleri bulunuyor.
ÖZEL GÜNLERDE ETKİNLİK!

Özel günlerde gerçekleşen etkinliklere katılarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Oyunda normal gemi, elit gemi ve özel tasarım olmak üzere 3 farklı gemi çeşidi bulunmaktadır. Normal gemi altın ile satın alınabilir. Elit gemi oyunlarda gülle atıp, savaştıkça kazanılan elit puanı ile elde edilir. Özel tasarım gemileri yalnızca etkinliklerde veya çekilişlerde sahip olunan gemi çeşididir.

NORMAL(BAŞLANGIÇ) GEMİ;
ÖZEL TASARIM;
ELİT GEMİ;
ARMADA BATTLE OYUNUNUN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN!

Oyun Android, IOS ve Browser olmak üzere birçok platformu desteklemektedir. Bu sayede oyuncular
her cihazda en yüksek performans ile çalışabilen oyuna erişim sağlayabiliyorlar. Online oyunun yazılımında Javascript‘in en son çıkan teknolojileri kullanılıyor.

Web site : http://armadabattle.com

Facebook : Armada Battle